KONST / Litografier / Färglitografi 11676385
nr 1167 6385
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 143/260, Fiskebur, motivet: 32x49
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 mars 2018
kl 19:11:20
4/3 02:30:45
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren